Naše kosmetické produkty

estéme professional care obsahuje 6 aplikačních dávek

Produkt estéme přirozeně aktivuje a podporuje vlastní regeneraci buněk. Splňuje požadavky nejnáročnějších klientů, kteří očekávají viditelný výsledek s použitím bezpečných ingrediencí.  Obsažený allstem. extractTM je unikátní především díky komplexu bioaktivních látek z kmenových buněk.  Dopřejte své pleti a také své vlasové pokožce péči s kosmetikou estéme, která spojuje nejnovější poznatky výzkumu kmenových buněk  a zkušenosti výrobců švýcarské kosmetiky microsTECH. 

13 068,00 Kč

allstem. skin therapy home care

Pleťové sérum allstem. obsahuje komplex nejúčinnějších látek pro prevenci a redukci známek stárnutí pokožky - allstem. extract TM v kombinaci s biomimetickými peptidy, růstovými faktory a 1% kyseliny hyaluronové. Textura séra je lehká, snadno vstřebatelná a vhodná pro všechny typy pleti. Neobsahuje silikony, parabeny, barvivo a parfemaci.

2 662,00 Kč

allstem. hair therapy home care

Stimulace funkce vlasových váčků Extrakt z kmenových buněk je komplexem bioaktivních látek, který napomáhá regeneraci vlasových váčků stimulací vlastních opravných schopností organismu. Obsahuje extrakt z kmenových buněk buněk - allstem. extractTM, biomimetické peptidy, růstové faktory EGF, VEGF, TGF-A, D-biotin a niacinamid.

2 662,00 Kč