Naše kosmetické produkty

Profesionální použití

Estéme profesionální terapie je určena pro odbornou aplikaci. Působí cíleně na kožní buňky a stimuluje jejich přirozenou funkci.
Jedná se o kombinaci dvou složek, které se smíchají těsně před aplikací. 

Profesionální aplikace zajistí průnik látek přímo do hlubších vrstev pokožky a cíleně působí na kožní buňky.


Pro více informací o objednání prosím kontaktujte našeho obchodního zástupce. 


Péče o pokožku - Skin therapy

Produkt estéme skin therapy přirozeně aktivuje a podporuje vlastní regeneraci buněk. Naše přípravky splňují požadavky nejnáročnějších klientů, kteří očekávají viditelný výsledek s použitím bezpečných ingrediencí. Pleťová péče obsahuje hlavní účinnou ingredienci allstem. extract™. Složení extraktu je unikátní především díky komplexu bioaktivních látek z kmenových buněk.
Ošetření vede k redukci vrásek, obnovení pevnosti a pružnosti pokožky s dlouhodobým účinkem.

Profesionální terapie je viditelně účinná již po jedné aplikaci, kterou
je vhodné doplnit domácí péčí. 

Péče o vlasy - Hair Therapy

Profesionální sadu lze použít taktéž na ošetření pokožky hlavy. Ošetření vede k vyživení a obnově činnosti vlasových váčků
a potlačení nadměrného vypadávání vlasů. Dlouhodobě přispívá
ke zvýšené produkci keratinu, redukci šedin, k obnově růstu a hustoty vlasů.

Profesionální terapie se skládá z šesti ošetření v intervalu 1 – 2 týdnů
a je vhodné doplnit ji domácí péčí.


O složení produktů

Sebeobnova buňek a regenerace tkáně

Obnovení homeostázy v poškozených tkáních


Zlepšení funkčnosti zhojené tkáně


Přidaná látka Trehalóza chrání deriváty kmenových buněk včetně exosomů při jejich zpracování. Pomáhá udržet a zaručit dlouhotrvající kvalitu produktu. Jedná se o oblíbenou ingredienci pro její schopnost vázat vodu a vytvářet ochrannou vrstvu na povrchu pokožky. Tím udržuje pokožku hydratovanou a chrání ji před dehydratací. Udržuje integritu buněk a snižuje jejich poškození. Působí jako antioxidant a chrání buňky před volnými radikály.

Pleťová kúra je vyvinuta za použití nejmodernější technologie bioreaktoru. Jedná se o vysoce koncentrovaný extrakt obsahující až 9x více exosomů než standardní metody kultivace buněk. Extrakt je šetrně lyofilizován
pro zajištění maximální ochrany, stability a účinnosti.

Exosomy
Exosomy


Další důležitou složkou estéme pro maximální anti-aging efekt jsou tři typy kyseliny hyaluronové (HA):

  • nízko molekulární HA proniká do spodních vrstev pokožky, poskytuje hloubkovou hydrataci, zlepšuje elasticitu pokožky a snižuje vzhled jemných linek a vrásek 

  • vysoko molekulární HA vytváří film na povrchu pokožky a pomáhá udržovat vlhkost v pokožce pro dlouhotrvající hydrataci, zlepšuje texturu a pevnost pokožky 

  • ultra-vysoko molekulární HA má vynikající vlastnost vázat vodu a vytvářet ochranný film na pokožce, který pomáhá udržovat vlhkost a předcházet ztrátě vody. Tento typ se často používá v dermálních výplních pro svůj objemový a vyhlazující účinek na vrásky.


Doplňkové produkty pro domácí péči

allstem. skin therapy home care

Pleťové sérum allstem. obsahuje komplex nejúčinnějších látek pro prevenci a redukci známek stárnutí pokožky - allstem. extract TM v kombinaci s biomimetickými peptidy, růstovými faktory a 1% kyseliny hyaluronové. Textura séra je lehká, snadno vstřebatelná a vhodná pro všechny typy pleti. Neobsahuje silikony, parabeny, barvivo a parfemaci.

2 662,00 Kč

allstem. hair therapy home care

Stimulace funkce vlasových váčků Extrakt z kmenových buněk je komplexem bioaktivních látek, který napomáhá regeneraci vlasových váčků stimulací vlastních opravných schopností organismu. Obsahuje extrakt z kmenových buněk buněk - allstem. extractTM, biomimetické peptidy, růstové faktory EGF, VEGF, TGF-A, D-biotin a niacinamid.

2 662,00 Kč